Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
    Strona główna » Kariera
    Grill Campingaz CLASSIC LX VARIO SERIA 2 (Grill do odbioru w salonie)

    1 500,00 zł899,00 zł
    Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
    Nivona Ekspres do kawy Romatica 965 (NIV965)

    6 479,99 zł4 999,00 zł

    Kariera

    Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy.
    Twój zakres obowiązków:
    - Prezentacja oraz aktywna sprzedaż produktów na sali sprzedażowej oraz przy kasie fiskalnej zgodnie ze standardami firmy.
    - Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie.
    - Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i dobry wizerunek firmy.
    - Przyjmowanie dostaw, wykładanie oraz montaż towaru.
    - Pisanie artykułów i opisów produktów do sklepu Internetowego.
    - Aktualizowanie treści na stronie internetowej firmy.
    - Tworzenie i prowadzenie kontentu w mediach społecznościowych (treści, zdjęcia, filmy).
    - Udział w eventach branżowych, dniach otwartych i szkoleniach.
    - Budowa i utrzymanie relacji z klientami.
    - Raportowanie pracy w systemie.

    Nasze wymagania:
    - Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
    - Komunikatywność, rzetelność i uczciwe podejście do powierzonych obowiązków.
    - Chęć rozwoju i doskonalenia technik sprzedażowych.
    - Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu.
    - „Lekkie pióro” i znajomości języka polskiego (zasad pisowni, ortografii i interpunkcji)
    - Zainteresowania tematyką gotowania.
    - Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:
    - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    - Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.
    - Rozwój kompetencji zawodowych.
    - Przyjazną atmosferę pracy.
    - Profesjonalne wdrożenie i wsparcie.
    - Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska.
    - System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki.
    - Zniżka na produkty dostępne w ofercie.
    - Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb, w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu.

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji z aktualnym numerem telefonu na adres: michal.mirowski@promiro.pl

    Przejdź do strony głównej
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu